Yacht Admin - oprogramowanie do zarządzania firmą żeglarską 

Oprogramowanie Yacht Admin jest podzielone na moduły:

 • Rejsy: kompletna obsługa dla organizatora rejsów i dla jego agentów
 • Szkolenia: moduł dla organizatora szkoleń również z dostępem dla agentów
 • Czartery: moduł dla firm oferujących czartery jachtów

  Można korzystać z dowolnej ilości modułów, łącznie i rozłącznie.
  System Yacht Admin ma kompletną obsługę backofficową, dostosowaną do potrzeb użytkowników.

  Opis możliwości na przykładzie modułu Czartery:
  Kalendarz rezerwacji
  - W systemie wyróżniamy kilka statusów rezerwacji: wstępna, potwierdzona, zaliczkowana, zapłacona, anulowana, przeterminowana itd. 
  Każdy ze statusów ma przyporządkowane w systemie zadania, część z nich zmienia się automatycznie. System pilnuje aby nie nastąpiła podwójna rezerwacja tego samego jachtu. 
  Baza klientów - z danymi klientów firmowych i osób prywatnych, z historią kontaktów, zamówień, rezerwacji, wysłanych maili, wygenerowanych dokumentów z rabatami zależnymi od ilości zamówień. 
  Rozliczenia/Transakcje - wpłaty od klientów i wypłaty. Rozliczenia z agentami. -
  Raporty - pokazują nam ruch jachtów, jachty do przygotowania w danym dniu, jachty które powinny być zdane w danym dniu, jachty które mają czarter one way itp.
  Raporty finansowe - pozwalają nam w łatwy sposób sprawdzić jaki jest przewidywany dochód z jachtów oraz ile już faktycznie wpłynęło z zaliczek i wpłat 
  Dokumenty - specjalny edytor dokumentów pozwala stworzyć dowolny dokument i podłączyć go do dowolnego zdarzenia. W dokumentach można używać loga, znaku wodnego,podpisów i pieczątek, numerowania stron i oczywiście różnego rodzaju formatowania tekstu.
  System mailingowy - system wysyła maile po lub przed wystąpieniem różnych zdarzeń np.: potwierdzenie rezerwacji, potwierdzenie wpłaty, brak wpłaty itp. Treść maili można tworzyć dowolnie. 
  Rezerwacja online - system Yacht Admin umożliwia obsługę rezerwacji online na różnych stronach www/portalach oraz na Państwa własnej stronie
  Agenci – można dać dostęp do systemu agentom-sprzedawcom Państwa oferty, dostęp jest w ograniczonym zakresie, pozwala rezerwować i sprawdzać co jest wolne, oszczędza to czas na odpowiadanie czy są miejsca czy nie. Agentom można też zdefiniować dokumenty - to ich zachęca kiedy umowa dla klienta generuje się sama. 

  Pełny opis systemu na stronie www.jachtadmin.pl

Pozostałe elementy naszej działalności:

Internet Software & Online Marketing
Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności Empresoft.