WorkTime -  program do mierzenia czasu pracy 

Aplikacja Worktime przynosi wymierne korzyści!
To prosty i skuteczny program do mierzenia czasu spędzonego nad projektami lub klientami.

WZROST ILOŚCI ZAREJESTROWANEGO CZASU PRACY
Zaletą aplikacji Sauki Worktime jest możliwość wprowadzania wykonywanych zadań w czasie rzeczywistym oraz przełączania się między nimi. To znacznie zwiększa dokładność pomiaru czasu spędzonego na pracy dla poszczególnych klientów i ich projektów/spraw. Sauki Worktime podnosi efektywność zmierzonego, a następnie rozliczonego i zafakturowanego czasu pracy o 25 - 40% ! (wg informacji od użytkowników z różnych branż).

CZAS MIERZONY OD STRONY PRZYCHODU
Gdy rozliczasz się z klientami "za godzinę" czyli za czas przepracowany dla klientów to potrzebujesz mierzyć ten czas i przedstawiać raporty, które często stanowią załączniki do Twoich faktur. Sauki Worktime generuje czytelne raporty, których wygląd możesz konfigurować według własnych potrzeb.

CZAS MIERZONY OD STRONY KOSZTU
Gdy rozliczasz się z klientami "za projekt albo za sprawę" czyli umawiasz się na określone wynagrodzenie za określoną pracę to powinieneś zmierzyć poświęcony na ten projekt/sprawę czas, żeby sprawdzić czy nie przekraczasz założonych kosztów. Przeliczasz wynagrodzenia pracowników na stawki godzinowe, dodajesz koszty dodatkowe (np. dojazdy do klienta) i w podziale na projekty/sprawy widzisz w raportach wewnętrznych opłacalność Twoich zleceń. 

EFEKTYWNOŚĆ PRACY
Zwykle przypisujesz zadania swoimi pracownikom według ich kwalifikacji i swojego uznania. Zmierz czas pracy. Podziel ten czas na zdefiniowane przez Ciebie czynności, które mogą się różnić w zależności od projektu/sprawy i mogą się różnić w zależności od klienta. Niedługo przekonasz się, który pracownik jest wydajny w danej dziedzinie lub która praca zabiera najwięcej czasu i należy ją usprawnić.

RÓWNIEŻ DLA DOBRA PRACOWNIKA
Szef nie będzie mógł Ci zarzucić, że nie pracujesz i w łatwy sposób sprawdzisz co robiłaś(-łeś) np. 5 dni temu.

Pełny opis systemu na stronie www.worktime.pl

Pozostałe elementy naszej działalności:

Internet Software & Online Marketing
Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności Empresoft.