Rekrutujemy: Marketing - oraz Sales Specialist

EmpreSoft Sp. z o.o.

WorkTime.pl

Empresoft Sp. z o.o. to firma informatyczna, która tworzy aplikacje webowe i mobilne. Ale przede wszystkim to grupa ludzi o różnych profesjach, charakterach i charakterkach;-) bogatym doświadczeniu zawodowym i życiowym oraz zróżnicowanych pasjach, jednak zawsze dążąca do jednego wspólnego celu - realizacji fajnych, ciekawych i autorskich projektów z branży informatycznej i technologicznej.

Lead Developer - Pre Sales Specialist

Miejsce pracy: Kraków

Poszukujemy młodej, ambitnej osoby do działu sprzedaży produktu WorkTime.pl Nie wymagamy wielkiego doświadczenia zawodowego. To świetna praca na start kariery. Pracownik na tym stanowisku odpowiadać będzie za przygotowanie bazy klientów w oparciu o zapewnione narzędzia oraz za pierwszy kontakt z klientem, jego obsługą i kwalifikacją na „wartościowego leada”. Jeśli zatem chcesz rozpocząć swoją przygodę w dziale sprzedaży i chcesz się rozwijać oraz zarabiać więcej, bo jesteś ambitny/ambitna - zapraszamy do współpracy w naszym zespole!

Twoje zadania to:

  • gromadzenie informacji w oparciu o dane internetowe
  • cold mailing
  • social selling,
  • LinkedIn automation
  • weryfikacja leadów Outbound/Inbound
  • tworzenie baz danych z użyciem dostarczonych narzędzi
  • dbałość o najwyższą jakość gromadzonych danych
  • customer support

Wymagamy:

  • samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
  • status studenta (najlepiej studia zaoczne – dostępność od poniedziałku do piątku)

Oferujemy:

  • możliwość własnego rozwoju
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • pracę pełną wyzwań nagrody i uznanie za ciężką pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + prowizje
  • pracę w centrum miasta

Rozpoczęcie pracy: Praca od zaraz

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV na adres biuro@empresoft.pl z dopiskiem "Lead Developer/Pre Sales ".

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EmpreSoft Sp. z o.o.z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest EmpreSoft Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Marketing Specialist (Junior)

Jesteś pasjonatem, posiadasz min. rok doświadczenia komercyjnego, chcesz się ciągle rozwijać i bawić z nowymi technologiami – zapraszamy do naszego zespołu!

Jeśli odpowiesz pozytywnie na poniższe pytania, to gratulujemy, jesteś naszym kandydatem/kandydatką :-)

  • posiadasz doświadczenie w pracy w agencji marketingowej,
  • brałeś czynny udział w budowaniu marki, jej promocji i realizacji działań wpisanych w strategię,
  • masz w głowie fajne pomysły na kampanie,
  • ogarniasz takie narzędzia jak: Buffer, Audiense, Brand24, Mailchimp, Freshmail  etc.
  • kojarzysz takie miejsca w sieci jak growthhackers.com czy inbound.org,
  • wiesz, jak budować relacje na Twitter, co to Slideshare i do czego są grupy na LinkedIn

Twoje obowiązki w zespole to:

  • komunikacja w ramach kampanii: portale, blogerzy, social media, pozostałe,
  • codzienna obsługa: LinkedIn, Twitter, Facebook (bez Facebook Ads), SlideShare,
  • tworzenie kampanii i ich zarządzaniem, raportowanie i analiza wyników prowadzonych kampanii
  • pisanie treści
  • tworzenie prostych grafik
  • planowanie webinariów
  • aktualizacja bloga i strony www
  • weryfikacja i kwalifikacja leadów przychodzących

Wymagamy:

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań
  • nagrody i uznanie za ciężką pracę

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie CV na adres biuro@empresoft.pl z dopiskiem "Marketing Specialist (Junior)". Czekamy na Ciebie ! :-)

Internet Software & Online Marketing
Zgadzam się