Poznaj naszą firmę

Nie bujamy w chmurach - Obserwujemy świat z góry i szukamy odpowiednich rozwiązań dla biznesu.
Analizujemy, doradzamy i wdrażamy rozwiązania informatyczne w firmach.

Jesteśmy firmą informatyczną działającą w branży IT od 1997 roku. Pasja i zachwyt wirtualnym światem przerodziły się w zawodowe
powołanie i prawdziwe zaangażowanie w zlecane nam zadania i projekty do realizacji.  Nasz zespół tworzą ludzie z odpowiednimi kwalifikacjami w dziedzinie informatyki i szeroko pojętnym biznesie, ale także są to ludzie posiadający pasję poza branżą informatyczną. Nie zamykamy się na świat realny co zwiększa naszą kreatywność i pozwala lepiej rozumieć potrzeby naszych klientów.  

O współpracy z nami

"Dotychczasowe doświadczenia, w ramach podjętej przez nas współpracy pozwalają ocenić firmę Empresoft jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera biznesowego. Wszystkie zlecone firmie zadania wykonane zostały terminowo, z należytą starannością i rzetelnością. Z przyjemnością możemy zarekomendować firmę Empresoft jako kompetentnego kontrahenta, szybko i elastycznie reagującego na potrzeby Klienta.

dr Renata Gabryszak, Prezes Instytutu Zdrowia Sofra Sp. z o.o.

“ Wspólnie z firmą Empresoft zrealizowaliśmy już kilka zadań o charakterze marketingowym. Zespół wykazał się profesjonalizmem, terminowością, kreatywnością oraz pełnym zaangażowaniem w prowadzone projekty. Empresoft to również odpowiedni partner technologiczny, cechujący się elastycznością, rozsądnymi kosztami oraz gotowością do szybkiej reakcji na potrzeby rynku. “

Dominika Mazur, specjalista ds. współpracy międzynarodowej, Firma Mazur Sp. z o.o. Sp. k.

“ The collaboration with Empresoft has been well structured and professional from the very beginning. The conception as well as the implementation had been quick and according to schedule. The performance/price value is excellent. Also, the graphic design and the easy handling are up to today’s expectations. Still, after three years, the contact persons and support is quick and competent. The system works as it should without bugs. I can highly recommend Empresoft for your projects.”

Michael Tobler, Owner of SAPHIRE AG

"Pracujemy nad trzecią już stroną www i muszę przyznać, że jak zwykle jest to współpraca na najwyższym poziomie profesjonalności i porozumienia. Poprzednie strony, poza ich bardzo udaną grafiką i funkcjonalnością, świetnie pozycjonowały się w wyszukiwarkach. Jestem pewna, że z najnowszą stroną będzie podobnie i bardzo dziękuję za cierpliwość ;)"

Bogna Blankenberg, TOMAS s.c. Restauracja Del Papa

„Firma EmpreSoft jest pomysłodawcą i autorem strony internetowej naszego ośrodka. Wszystkie zlecone prace zostały wykonane terminowo, z ponadstandardową starannością i rzetelnością. Rekomendujemy EmpreSoft jako w pełni profesjonalnego i uczciwego partnera biznesowego”.

Artur Chorążka, Wiceprezes Zarządu Sobiesław Zasada Centrum

"Firma EmpreSoft wyróżnia się wszechstronnością i przede wszystkim wiedzą merytoryczną i kompetencją w różnych obszarach Informatyki. Profesjonalnie przygotowana analiza rynku on-line dla naszych produktów pozwoliła na stworzenie strony internetowej będącej nowoczesnym narzędziem marketingowym. Na bieżąco korzystamy z usług analityczno-konsultingowych EmpreSoft i cieszymy się, że znaleźliśmy Partnera wspierającego nasze procesy biznesowe nowoczesną Informatyką".

Piotr Martin, Prezes Zarządu ProDeck Sp. z o.o.

"Współpraca z EmpreSoft Sp. z o.o. podczas realizacji zadania przebiegała bardzo dobrze. Prace zostały wykonane rzetelnie i profesjonalnie. Pracownicy firmy EmpreSoft Sp. z o.o. wykazali się dużą wiedzą merytoryczną, umiejętnością koordynacji i dobrą organizacją pracy. W związku z powyższym Zasada Trans - Spedition Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. poleca firmę EmpreSoft Sp. z o.o., jako godnego zaufania i rzetelnego partnera, przy realizacji projektów informatycznych."

Paweł Mardoń, Wiceprezes Zarządu Zasada Trans – Spedition Sp. z o.o. sp.k.

"Zaproponowaliśmy firmie EMPRESOFT wykonanie według naszego projektu nowatorskiej platformy internetowej dla potrzeb rynku produkcji filmów dokumentalnych. Mimo, że tematyka ta była zupełnie obca dla ekipy EMPRESOFT, wyzwanie zostało podjęte, a przy realizacji zadania firma wykazała się pełnym profesjonalizmem, terminowością oraz daleko idącą elastycznością".

Zespół zarządzający: Katarzyna Szarecka i Adam Papliński

"We have proposed to EMPRESOFT to implement our innovative web platform designed for the needs of documentary film production market. Although this scope was completely new to the EMPRESOFT team, the challenge was taken, and during of the task execution the company showed full profesionalism, timeliness and far-reaching flexibility."

Managing team: Katarzyna Szarecka i Adam Papliński

Jak działamy?

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i przed oddaniem do realizacji staramy się zidentyfikować z firmą poznając jej działalność jak i grupę docelową. Na czele firmy EmpreSoft stoją analitycy i doradcy, którzy finalnie ocenią kto z naszego zespołu grafików, informatyków, marketingowców i pozycjonerów dostanie dany projekt w swoje ręce. Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

Wszystkie pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

EmpreSoft Sp. z o.o.
ul. Armii Krajowej 19
30-150 Kraków

biuro@empresoft.pl
+48 12 350 64 99Zapraszamy po wcześniejszym ustaleniu terminu w:
Pon - Pt od 09:00 do 17:00
Możliwe również niestandardowe terminy.

EmpreSoft Sp. z o.o.
NIP: 6762479748
REGON: 123210618
KRS: 0000523426
Konto PLN: 30 2490 0005 0000 4530 9572 2731
Konto EUR: 17 2490 0005 0000 4600 5367 7786
(SWIFT: ALBPPLPW)

Internet Software & Online Marketing
Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności Empresoft.